Obsah webu

Web máme vytvořený. Dalším krokem je ujasnit si, co vlastně chceme svým návštěvníkům sdělit. I s tímto Vám rádi poradíme a zde je opět několik bodů pro představu.

Co budeme na web psát

Možností, jak zaujmout své návštěvníky, je hned několik. Základem je samozřejmě text, kterým sdělíte všechny potřebné informace.

Obsah webu netvoří ale pouze samotné texty. Na výběr máte hned z několika druhů sdělení, například obrázky či videa, která kolikrát řeknou více, než „pouhý“ text.

Jak na to

Text by měl být výstižný, nikdo asi na Vašich webových stránkách neočekává dlouhé romány. Je pár triků, jak svého návštěvníka zaujmout, mrkněte na pár z nich:

  • snažte se psát krátce, nebo v odrážkách
  • piště nadpisy a podnadpisy, podle nich si každý rychle najde to své
  • zvýrazněte jim v textu to podstatné, například tučně či kurzívou

Spravování obsahu

Už při výrobě jsme si objasnili, proč je důležité web neustále aktualizovat. Pokud jste tento krok přeskočili, jedná se o to, že vyhledávače spravované weby posouvají v žebříčku nahoru.  Je zapotřebí oslovovat nové zákazníky, kteří na Vašem webu ještě nebyli a sdělit aktuální informace těm svým stálým.

Vše si jednoduše vytvoříte podle svých představ. Vkládat nové články a aktuality na web není nic obtížného s naší jednoduchou šablonou, kterou vytvoříme tak, aby seděla na míru. Rádi s ní při začátcích poradíme, nebo ji pro Vás budeme spravovat samy.

Zavoláme vám

Nemáte čas a nechcete nic složitě hledat? Nevadí!
Vyplňte jméno, telefon, den a hodinu, kdy Vám můžeme zavolat!