Propagace webu, značky

PROPAGACE WEBU

Rádi pro Vás vytvoříme několik analýz, které nám jasně určí, na co se zaměřit. Zjistíme, jak zákazníci vyhledávají na internetu informace přesně z Vašeho prostředí. Analýzy vyhodnotíme a budeme je průběžně sledovat. Pomůžeme Vám odlišit se od jiných.

Jak získat nové návštěvníky

První analýzou, analýzou klíčových slov, odhalíme chování zákazníků. Zjistíme jejich nejčastěji vyhledávané výrazy, podle toho zaměříme i Váš web. A nyní jsme zpátky
u aktualizace. Jedná se o obsahovou strategii, která zvýši návštěvnost.

Zvýšit se dá i prostřednictvím reklamy. Vhodně umístěné logo se návštěvníkům také dostane do podvědomí. Noví návštěvníci se jen pohrnou.

Udržování stálých návštěvníků

Zaujmout musíte každého svého zákazníka. Nestačí ho pouze přimět ke koupi, musíte se
o něj starat, hýčkat si ho, aby se k Vám rád vracel, podíval se na nové informace, na nový sortiment, aniž by nakoupil. To, že o Vás bude vědět, je pro jeho konečné rozhodování klíčovým faktorem. Jen tak se můžete lišit od konkurence.

Reklama

Nevyhazujte zbytečně za reklamy, které pro Vás nejsou účinné. Ověříme Vám, na kterých stránkách je reklama přínosná a na kterých naopak zcela zbytečná. Po vyhodnocení vše nekončí. Pokud nejsou reklamy na některých portálech zcela zbytečné, ale dá se s nimi pracovat, zlepšíme jejich strategii, aby reklamy fungovaly tak, jak mají.

Návštěvnost

Sledováním návštěvnosti se dá zodpovědět na důležité otázky, díky nimž se můžeme přesně zaměřit na naši cílovou skupinu. Analýzou zjistíme, zda se všechny marketingové aktivity vyplatily. Vše se dá zjistit. Například i to, jak se přesně na webu návštěvníci chovali, odkud jsou, jak se dozvěděli o stránkách a mnoho, mnoho dalšího.

 

REKLAMA VE VYHLEDÁVAČÍCH

Všichni dnes sázejí na online reklamu a jiné marketingové aktivity. Vybočte z řad ostatních
a staňte se vyhledávaným webem.

Váš web dostaneme na přední místa ve vyhledávačích, čímž máte zajištěno, že se návštěvníci jen pohrnou. Díky správně mířeným klíčovým slovům, PR článkům či například díky zpětným odkazům zvýšíte sledovanost stránek.

Vytvoříme placenou i neplacenou formu marketingové komunikace. Zaručíme Vám, že nebudete platit za reklamu, která pro Vás není užitečná. Pomocí webové analytiky dokážeme zjistit, do kterých reklam se vyplatí investovat.

 

STRATEGICKÝ INTERNETOVÝ MARKETING

Připravíme takovou marketingovou strategii, která bude nejpřínosnější pro veškeré Vaše marketingové aktivity.

Díky správně sestavené strategii se posunete blíže ke svému úspěchu. Získáte náskok před konkurencí, a to s co nejnižšími náklady.

Jak to celé provedeme? Zmapujeme Vaše konkurenty, stávající i možné zákazníky a další nezbytně nutné informace k sestavení dokonalého plánu.

 

 

Volejte +420 606 590 908  |    Pište jiracek@adwell.cz
Rádi si s Vámi sjednáme schůzku, těšíme se na vaši výzvu

Zavoláme vám

Nemáte čas a nechcete nic složitě hledat? Nevadí!
Vyplňte jméno, telefon, den a hodinu, kdy Vám můžeme zavolat!