Výroba webů/eshopů

Pokud právě přemýšlíte nad realizací webových stránek pro Vaši firmu, u nás si jistě vyberete. Jediné, co musíte těsně před uskutečněním webu udělat, je ujasnit si pár základních bodů. Jen tak pro Vás vytvoříme webové stránky šité na míru.

Co bude předmětem webu

Prvotním cílem je zodpovězení otázky, jakou úlohu má web mít. Prostřednictvím webových stránek máte na výběr hned několik možností, co chcete svým čtenářům sdělit:

 • poskytnout informace
 • prodávat zboží formou e-shopu
 • hledat potenciální zákazníky

Pro každou možnost existují jiná řešení pro výrobu jedinečného webu.

Kdo jsou naši zákazníci

Dalším bodem je, koho chceme stránkou oslovit. Pro koho je web zaměřený. Pokud znáte svou cílovou skupinu, jsme opět o krok blíž. Podle zákazníků, na které má být web mířen, určíme také formu komunikace. K vašim zákazníkům vede několik cest, jak s nimi komunikovat. Je jen na Vás a na Vaši cílové skupině, jestli popisky budou vtipně pojaté, nebo budou mít spíše formální strukturu.

Nejste si jisti, pro jaké cílové skupiny bude Váš web zaměřen? Rádi Vám poradíme
a vybereme ten pravý, který sedne každé věkové skupině.

Následná péče o web

Tím, že web rozběhneme, to zdaleka nekončí. Je zapotřebí ho neustále obnovovat
a obměňovat o nové informace. Pravidelnou péčí se web také dostane na první místa ve vyhledávačích. Neudržované weby se starými údaji na prvních příčkách rozhodně nebudou.

Máme spoustu „vychytávek“, které přidají webu šťávu. Přímo pro Vás se budeme snažit najít správnou grafiku upoutávající pozornost každého. Navrhneme Vám originální funkce nebo zrealizujeme ty podle Vašich vlastních přání a představ.

Jak na vyhledávače

Správně mířeným obsahem a formou Vám přilákáme spoustu zákazníků. Víme, jak zajistit, aby právě Vaše stránky byly ty nejvyhledávanější.

Řešení pro všechna zařízení

V dnešní době se čím dál tím více rozšiřuje prohlížení webových stránek prostřednictvím mobilů a tabletů. Je to pohodlnější a při ruce, tak proč bychom neupravili stránky i pro tato rozhraní. Návštěvníci z těchto zařízení se rychleji zorientují a jistě na web nezabrousí pouze jednou.

 

VÝROBA E-SHOPŮ

Zde už si představíme výrobu konkrétně zaměřeného webu. Cílem je zaujmout zákazníky
a usnadnit jim prodej. Důležité je, aby se na stránkách dobře orientovali. S tím Vám rádi pomůžeme.

E-shop pro všechny

Každý na e-shopu prodává něco jiného. Avšak nejde, aby byly všechny stejně vytvořené. Proto vytvoříme jedinečný e-shop na míru přímo pro Váš sortiment a zákazníky. Prodávat můžete pomocí internetu prakticky cokoliv.

Podle nabízeného sortimentu e-shop jednoduše uspořádáme. Sortiment roztřídíme do přehledných sekcí a přidáme filtry. Zákazník, který přesně ví, co chce, nemusí zdlouhavě pátrat. Stačí pouze filtrovat, a to například podle:

 • ceny
 • barev
 • velikostí
 • značky
 • dostupnosti na skladě
 • parametrů

Samy si můžete říci, jak jednotlivé zboží chcete v sortimentu uspořádat. Vše se dá změnit, předělat, dokonce již během zaběhlého webu. Neskončíme s hledáním takových řešení, dokud nebudete zcela spokojeni.

Přizpůsobení webu pro každá zařízení 

I e-shop přizpůsobíme tak, aby sednul všem rozlišením. Tím, že stále více lidí nakupuje prostřednictvím mobilů a tabletů, jim nakupování ještě více usnadníme. Vaši zákazníci budou s e-shopem mile překvapeni, až zjistí, jak snadné bylo u Vás nakoupit.

Osobité grafické řešení

Zhotovíme pro Vás jedinečný vzhled e-shopu, typický pro nabízený sortiment či služby. Každý návštěvník přesně pozná, co v katalogu najde. A přesto vytvoříme takový vzhled stránky, který nikdo jiný nemá.

K vytvoření stránek používáme jednoduchý systém pro správu Vašeho e-shopu. Vše je připravováno tak, abyste si i Vy mohli obsah spravovat samy. Vkládání novinek, obrázků, nového druhu zboží, zjistit si návštěvnost stránek, zkrátka cokoli chcete.

Marketingové „vychytávky“

Chcete, aby se zákazníci co nejrychleji dozvěděli o nových produktech? Samozřejmě i oni to chtějí. Nenechte jim ujít skvělé slevy, akce, nebo nové informace. Na stránkách e-shopu zajistíme nerozhodným zákazníkům možnost diskuze, poradny, zasílání newsletterů, či například propojení se sociálními sítěmi. Nejeden zákazník na Vás bude chtít mít několik otázek.

Sjednocené systémy

Nejen větší firmy tuto možnost ocení. Všechny systémy ve firmě propojíme tak, abychom Vám co nejvíce ušetřili práci. Sjednotíme je do jednoho informačního systému.

Sjednotíme například tyto systémy:

 • informační systém
 • účetnictví
 • skladový systém
 • platební systém
 • dopravní a spediční systém

Poslední slovo máte Vy

Ať už se jedná o řazení sortimentu do jednotlivých skupin a podskupin, nebo uspořádání podle starých stránek, na který jsou Vaši zákazníci zvyklí, vždy si můžete určit, jak chcete web uspořádat. U nás si můžete být jisti, že uděláme vše proto, aby e-shop splňoval Vaše očekávání a běžel tak, jak má.

Zavoláme vám

Nemáte čas a nechcete nic složitě hledat? Nevadí!
Vyplňte jméno, telefon, den a hodinu, kdy Vám můžeme zavolat!